תעבורה תפזורת

מתמחה בהובלת אבקות במכליות לתעשיית הבטון, לענף המחצבות, לתעשיית מוצרי הבניה ולתעשיות שונות ברחבי המדינה.

category icon
UX/UI
category icon
אתרים
01
אתר
image site 1
image site 2
image site 3
image site 4
02
UX/UI
מערכת הזמנות
חברת תעבורה תפזורת מתמחה בהובלת אבקות יבשות בתוך מכליות (מלט, גיר, חול, עפר ועוד). על מנת להקל על העומס הקיים במערך ההזמנות ולאפשר שירות טוב יותר ללקוחות, הוחלט לפתח מערכת הזמנות אינטרנטית, אשר תדע להתממשק עם בסיס הנתונים של תעבורה תפזורת וכן עם מערכת איתוראן. מערך ההזמנות של החברה מורכב ואינטנסיבי וכולל צוות הנותן מענה לפניות, תוך דרישה לעמידה קפדנית בזמנים ומענה לפניות דחופות הנכנסות כל הזמן.
image section ux
הרשאות ומעקב

בשלב המחקר למדנו, שלכל לקוח של החברה ישנם מטענים מורשים ואתרי יעד מורשים ושהמערכת צריכה לאפשר ללקוחות פעולות בסיסיות בפתיחת הזמנה ויכולת מעקב, ולהקל על נותני השירות של החברה לתת מענה זריז ומדוייק ללקוחות המתקשרים בטלפון.

case study 3
סטטוסים מתעדכנים

אפיינו ממשק המציג את רשימת ההזמנות הפעילות ומאפשר להוסיף הזמנה חדשה . הרשימה ניתנת לסינון לפי מאפיינים שונים, כאשר המאפיין הבולט ביותר הוא הסטטוס שמתעדכן לפי התקדמות ההזמנה. כך ישנה אינדיקציה מהירה למצבה של כל הזמנה ומתאפשרים סינונים שונים למטרות שונות. לכל הזמנה ישנה תצוגה מורחבת עם מידע נוסף כולל מיקום המשאית המתעדכן על מפה.

case study 2
עיצוב שעובד

עיצוב הממשק נקי ושם במרכז את נוחות השימוש ובהירות המידע המוצג, יחד עם צבעוניות שמשדרת מקצוענות ורצינות. העיצוב שעשינו הפך לשפת המיתוג של החברה ושימש גם לעיצוב האתר השיווקי.

case study 1